مچ بند شیائومی می بند 5،یک ساعت هوشمند کامل - ساعت هوشمند - پترونیا
Banner

مچ بند شیائومی می بند ۵،یک ساعت هوشمند کامل

مچ بند شیائومی می بند ۵، همه انتظاراتی را که کاربران از یک ساعت هوشمند دارند،بر طرف کرده است. به عبارتی دیگر می بند ۵ پکیج کاملی از تجربیات برند شیائومی از نسل‌های قبلی این ساعت هوشمند است که گردهمایی همه ی این تجربیاتباعث شکل گیری و ساخت این محصول شده و نام می بند ۵ را به خود اختصاص داده است.

می بند ۴ یکی از پرفوروش‌ترین گجت‌های پوشیدنی از برند شیائومی است همین انتظار نیز برای Mi Band 5 وجود دارد.

هنگامی که صحبت از ساعت هوشمند به میان بیاید حقیقتا اپل واچ سطح توقع افراد بالا برده است. اما می بند ۵ با قیمتی مناسب در برابر رقیبان گران قیمت خود که همین امکانات را با قیمتی گران در معرض فروش قرار داده اند ،در اختیار شما می‌گذارد.

طراحی ساعت هوشمند می بند ۵

می بند ۵ مانند دیگر اعضای خانواده خود، ظاهر نسل خود را حفظ کرده است. نمایشگر بیضی و بند سیلیکونی، دو مولفه برجسته از ظاهر این مچ بند است. قطعا شیائومی از سیلیکون مرغوب و ضد حساسیت برای این دستگاه استفاده کرده که در استفاده طولانی مدت، عارضه‌ای برای کاربر نداشته باشد. همچنین دوام بندهای این محصول و وزن اندک آن، دیگر دلایلی است که باعث شده شیائومی کوچ اجباری از ساختار سیلیکونی بندها نداشته باشد.

نمایشگر ۱.۲ اینچی

سایز نمایشگر شیائومی Mi Band 5 مختصر و مفید طراحی شده است که نسبت به می بند ۴ با نمایشگر ۰.۹۵ اینچی، افزایش سایز داشته است.

پشتیبانی از فناوری NFC

برای برقراری ارتباط NFC بین دو گجت، تنها می بایست آن‌ها را در فاصله کتر از ۱ متری قرار دهید تا نقل و انتقال اطلاعات انجام گیرد. تنها دستگاه‌هایی به این فناوری مجهز شده‌اند که تراشه آنها از این قابلیت پشتیبانی کند که خوشبختانه می بند ۵ نیز از این قائله عقب نمانده است.

پایشگر خواب

این قابلیت با بررسی مولفه‌های اختلال و کیفیت خواب، ساعات خواب عمیق و غیر عمیق را تعیین می‌کند. در واقع این قابلیت در کنار قابلیت‌های دیگر این مچ بند، تحلیل و بررسی وضعیت سلامتی شما را انجام می‌دهد.

پایشگر سلامت و ورزش

می بند ۵ همانند یک مربی بلکه دقیق تر برای شما عمل می کند و کنار شماست. این مربی ورزش همراه به محض استارت خوردن فعالیت ورزشی، متغیرهای مختلف را بررسی کرده و همه چیز را ثبت می‌کند. با می بند ۵ می‌توانید یوگا، قایقرانی ، طناب زنی و دوچرخه سواری و به طور کلی ۱۱ حالت حرفه‌ای ورزش و پنج سبک اصلی شنا تحت بررسی خود قرار دهید.

باتری ۱۰۰ میلی آمپر ساعتی

از ظرفیت ۱۰۰ میلی آمپر این ساعت هوشمند برخوردار است به طورری که به گفته و ادعای خود شرکت شیائومی می‌تواند تا ۱۴ روز نیاز به شارژ مجدد شارژ نگه دارد. تجهیز این مچ بند به شارژر مغناطیسی است که نسل جدیدی از طراحی شارژرها محسوب می‌شود.

امتیاز سلامت زنان PIA

فناوری Personal Activity Intelligence که به اختصار PIA گفته می‌شود، به جز ساعت هوشمند Huami Amazfit در نمونه دیگری تعبیه نشده است. این ویژگی در مورد عملکرد روزانه و ضربان قلب اطلاعات جامعی کسب می‌کند و این قابلیت را در کنار ردیابی قاعدگی ارائه داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *