معرفی اپلیکیشن Voila؛ کارتونی شوید - پترونیا
Banner

معرفی اپلیکیشن Voila؛ کارتونی شوید

این روزها ممکن است با گشت و گذار در شبکه‌های اجتماعی، تصاویر کارتونی بامزه از دوستان خود دیده باشید. برخی از آن‌ها شبیه شخصیت‌های کارتونی دیزنی و پیکسار هستند و بعضی نیز شباهت زیادی به نقاشی‌های دوره رنسانس دارند. تمامی این تصاویر به کمک هوش مصنوعی اپلیکیشن Voila ساخته شده‌اند که به تازگی توانسته محبوبیت بسیاری میان کاربران پیدا کند.

 

پیش از همه‌گیری کرونا، FaceApp توانسته بود با استفاده از هوش مصنوعی و تغییر چهره کاربران طوفانی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کند. حالا اپلیکیشن Voila نیز با رویکرد مشابه و بهره‌گیری از هوش مصنوعی WEmagine.AI قصد دارد جایگاه خود در میان اپ‌های تغییر چهره را باز کند. صاحبان دستگاه‌های مبتنی بر اندروید یا iOS می‌توانند با استفاده از این برنامه اقدام به ساخت تصاویر کارتونی، کاریکاتور و نقاشی از چهره خود کنند.

برای شروع فقط کافیست عکس جدیدی از چهره خود بگیرید یا این که از تصاویر ذخیره شده روی حافظه دستگاه، یکی را انتخاب کنید. چندین حالت مختلف برای تغییر عکس‌ها در نظر گرفته شده است که هر کدام سبک متفاوتی را در پیش می‌گیرد. محبوب‌ترین قابلیت اپ، تبدیل چهره به شخصیت‌های کارتونی سه بعدی است که بیشترین میزان استقبال از سوی کاربران را هم دریافت کرده است. برای عملکرد بهتر برنامه توصیه می‌کنیم عکس‌هایی را انتخاب کنید که در آن‌ها صورت شما به صورت تمام رخ و مستقیم به سوی دوربین قرار گرفته است.پس از انتخاب عکس و حالت مورد نظر، کمی زمان برای آپلود عکس صرف می‌شود. کاربرانی که از نسخه پریمیوم برنامه استفاده می‌کنند، سرعت بیشتری در آپلود عکس‌ها از موبایل خواهند داشت. همچنین تبلیغات داخل اپ بسیار آزاردهنده و متعدد هستند که در نسخه پریمیوم از آن‌ها نیز خبری نخواهد بود. بعد از آپلود تصویر و انجام پردازش روی آن، از هر عکس سه حالت مختلف ایجاد می‌شود که در کنار یکدیگر نمایش داده خواهند شد. هر وقت بخواهید می‌توانید اقدام به اشتراک‌گذاری تصاویر دلخواه در پلتفرم‌های مختلف کنید. ضمنا در نسخه پریمیوم، واترمارک کنار تصاویر وجود نخواهد داشت

در گذشته بسیاری از اپ‌های تغییر چهره متهم به استفاده نادرست از اطلاعات کاربران و جمع‌آوری داده‌ها در سطح گسترده شده بودند. سازندگان اپلیکیشن Voila در همین راستا اعلام کردند که به حفظ حریم شخصی کاربران خود متعهد هستند و از قوانین شفاف و سخت‌گیرانه در این زمینه پیروی خواهند کرد.

در انتها اشاره به این نکته بد نیست که اسنپ‌چت هم به تازگی قابلیت مشابهی به نام Cartoon را به فیلترهای خود اضافه کرده که کاربران می‌توانند به کمک آن خود را تبدیل به شخصیت‌های انیمیشنی کنند. 

منبع : دیجیاتو

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *